Mis on AaBlu ja kuidas see tekkis?

Ennevanasti kui merd oli rohkem ja mandrimaad vähem, kutsusid kohalikud elanikud Haapsalu linna Läänemaa murrakus ka Aablu nimega. Aeg on edasi läinud ja see täna seob see põline nimi läbi kolme sõbra häid maitseid, merd ja toredaid elamusi. Seda kõike saate nautida siin – AaBlu Resortis. Kes need kolm sõpra siis on?

➔ Rain Käärst on tõeline grilliguru ja tippkokk, kelle loodud maitsed ei jäta kedagi külmaks. Kvaliteet, puhas tooraine ja BBQ taust on tema märksõnad. Rain on üks BBQ Symphony asutajatest, restoran Fork ja Rain Stuudio Catering partner. Ta suudab luua lummavaid maitseelamusi mereveest ja värskest õhust, loomulikult läbi grilli eripärade.

➔ Taavi Puuorg on firmade Frank Eventsi ja Seiklusfirma 360 KRAADI partner. Omab suuri kogemusi sündmuste korraldamisel ja looduses elamuste pakkumisel. Taavi on tegelenud juba 15 aastat õhtujuhtimistega, osalenud paljude projektide elluviimisel. Teda iseloomustab aktiivsus ja pühendumus, et luua emotsiooni. Hingelt romantik ja looduse sõber.

➔ Timo Tintse on kalastugiid ja kalandusturismi eestvedaja (Lahemaa Kalaturism OÜ). Meri ja kalastamine on tema tõeline kirg. Teab, kus kala elab ja mõtleb nagu vana kala. Edendab jätkusuutliku kalapüüki ja osaleb vabatahtlikuna kalakaitse töös, et meil oleks võimalik ka tulevikus kala püüda.

Need kolm sõpra ühendavad kõik oma teadmised, kogemused ja oma hinge, et pakkuda tõeliselt mõnusaid elamusi AaBlu klientidele. 

Tule ja avasta uusi maitseid, kalastus- ja looduselamusi Haapsalus!


Rain Käärst

Grillmeister

Taavi Puuorg

Seikluste meister

Timo Tintse

Kalastuse meister

etEstonian